O nás

Domov > O nás

História

Spoločnosť Continental Business Services vznikla v roku 2016, akvizíciou obchodných aktivít a zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami spoločnosti Continental Tours s.r.o., ktorá pôsobila na Slovensku a v Čechách od roku 2002, ako jedna z najsilnejších spoločností v tomto segmente s hlavným dôrazom na vysokú kvalitu služieb a vysoko individuálny profesionálny prístup zameraný na klienta.

Sme súčasťou skupiny Pelicantravel.com

Sme súčasťou skupiny Pelicantravel.com, ktorá pôsobí na trhoch v Slovenskej Republike, Českej Republike, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku v Nemecku a je najväčším predajcom leteniek na Slovensku.

V rámci uvedených krajín prevádzkujeme on-line rezervačné systémy, www.pelikan.sk, www.pelikan.cz, www.pelikan.hu, www.flipo.pl, www.flipo.at, www.flipo.de

Náš tím

Náš tím tvoria skúsení event manažéri, travel konzultanti, letenkoví experti a koordinátori akcií, ktorých úlohou je vyhovieť Vašim požiadavkám a doviesť akciu do úspešného konca.

Disponujeme viacjazyčným helpdeskom a ponúkame skutočný servis 24/7. Ponúkame individuálny servis pre firmy šitý na mieru s pridelením osobného event manažéra, ktorý presne vie, čo Vaša spoločnosť potrebuje a aký servis vyžaduje.

Ponúkame vyšší level služieb nielen na lokálnom trhu, ale v rámci celého regiónu.

Naše aktíva sú Vašim benefitom

Šetríme Váš čas

Vďaka naším skúsenostiam získate jednoduchý a rýchly prístup k širokej škále cestovných služieb.

Naša práca nás baví

môžete sa spoľahnúť na osobný kontakt profesionálneho event manažéra v oblasti všetkých našich služieb.

Vy viete čo – my vieme ako

Vyhovieme Vašim individuálnym požiadavkám. Náročné zadania riešime s prehľadom.